Інформація про Житловий Комплекс RiverStone

ЖК RiverStone втілює в собі найвищі стандарти проектування, будівництва та обслуговування. А з вікон дев’яти будинків комплексу відкривається прекрасна панорама Дніпра та дніпровських схилів.

Ласкаво просимо в житловий комплекс RiverStone! Ваше заповітне бажання – затишна квартира на березі Дніпра? Ми створили для Вас житловий комплекс RiverStone! ЖК RiverStone втілює в собі найвищі стандарти проектування, будівництва і обслуговування. А з вікон дев’яти будинків комплексу відкривається чудова панорама Дніпра і дніпровських схилів. Ми ретельно продумали інфраструктуру житлового комплексу RiverStone: до Ваших послуг дитячий сад, фітнес-центр, мальовнича набережна з затишними кафе, дитячі та спортивні майданчики, магазини, аптеки, ресторани, салони краси. Врахована кожна дрібниця: навіть покриття доріжок виконано з тротуарної плитки, яка дозволяє дітлахам безперешкодно кататися на велосипедах, самокатах, роликах, гіроскутерах і тд.


Відтворити

У парку висаджені дорослі дерева. Наприклад, дубам на момент посадки вже було 15-18 років, липам – 12-15 років, кленам – 10-12 років.


Восени 2020 на території парку нашого комплексу відбулося відкриття Алеї сучасного мистецтва. Уздовж усього променаду в парку RiverStone встановлено шість паркових скульптур. У проєкті взяли участь українські скульптори: Костянтин Добрянський, Микола Білик, Адріан Балог, Петро Гронський, Костянтин Синицький, Олександр Михайлицький.


А ще, перед початком будівництва житлового комплексу ми виконали берегоукріплення та очистили акваторію затоки. За висновком незалежних експертів, зробленому на підставі огляду дна водолазами, наша затока є одною з найчистіших в Києві: глибина 2,5 – 3,5 метрів, видимість до 2,5 метрів, а на дні живуть раки. Переїжджайте в RiverStone! Ми зробимо все, щоб RiverStone втілив Вашу заповітну мрію!


Дозвільна документація

Завантажити технічні характеристики