17 травня в ЖК RiverStone відбувся тренінг з пожежної безпеки

18.05.2018

У четвер 17 травня для мешканців житлового комплексу RiverStone було проведено тренінг з пожежної безпеки.

На навчання прибули дві пожежні бригади з двома пожежними машинами і колінчастим підйомником. Тренером по пожежної безпеки виступив Начальник 24 ДПРЧ (Державна пожежна рятувальна частина) Андрій Саввін.

У першій частині заходу для жителів провели теоретичний інструктаж: що потрібно робити і чого не слід в разі виникнення пожежі та / або задимлення.

Бригада пожежників продемонструвала роботу пожежного гідранта. Андрій Саввін розповів про те, що пожежна машина завжди приїжджає на виклик з повною цистерною води і тільки після її використання в разі потреби бригада підключається до пожежного гідранта, який розташований біля будинку. Також був проведений інструктаж по використанню вогнегасника і засобів особистого захисту.

У другій частині тренінгу жителі були розділені на групи, які по черзі піднімалися на 6-ий поверх 4-го будинку, де проходила практична частина тренінгу. Там представник пожежної частини розповів, як користуватися пожежними комплектами, які розташовані на поверсі; куди бігти і що робити, якщо розпочалась пожежа, задимлення.

Кульмінаційною точкою в навчанні стала евакуація жителів з холодного переходу 6-го поверху: всі, хто виявив бажання, могли спуститися з поверху на вулицю у люльці разом з пожежним.

Ми дякуємо представникам 24-ої Державної пожежної рятувальної частини м.Києва за відмінно проведену роботу.

І, звичайно, дякуємо жителям ЖК RiverStone за активну участь у тренінгу.

Попереджений – значить озброєний!

Фотозвіт події можна переглянути за посиланням https://photos.app.goo.gl/a8c2bspCdCoROXmg2

Відео заходу за посиланням https://youtu.be/UurE0Y5UzUM

Завдяки ДСНС, ми створили відео-інструкцію з пожежної безпеки, яку можна переглянути за посиланням https://youtu.be/06e_FI1dDEQ

Команда RiverStone